ГАРРІЄР та КІМ: ТИ — Холодний вітер грається полами твого форменного чорного плаща з галогеновою символікою РГМ. Ти тримаєш руки в кишенях, ховаючи обличчя за низько насунутим фетровим капелюхом Діка Маллена. Цей щирий подарунок від Анет щоразу нагадує тобі, хто ти. Крутіший коп за якогось Діка-курва-Маллена. *Справжній* коп. DINO 🤍 Killian 🤍 Baela КОТИ-ВОЯКИ

winter design

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



gfsgf

Posts 1 to 3 of 3

1

bdg

0

2

Майя кивнула і постаралася запам'ятати:
«Жодних лордів, панів, повелителів! Ах, аж усередині легше!»
Вона стиснула у долоні уламки нашийника, ніби трималася за них міцно-міцно, як якір.
«Що з ними роблять», - думала вона, - «що з ними треба робити після цього? Зберігати як пам'ять? Викинути? Зробити те, що скаже… майстер Сем? Але він не сказав нічого… він одразу зайнявся важливішими речами, та…»
Вона уважно слухала розмову з протокольним дроїдом, намагалася вкласти в голові, зрозуміти, що все це означає – але не могла стримати дикої щасливої посмішки що затьмарювала всі роздуми. Статус «вільної» та «громадянки Республіки» особливо їй подобався. А що ще? А як це – ось зовсім просто, прокинеться вона завтра вранці, і… що? Запитань було так багато, відповідей було так мало, і все те, що здавалося їй таким зрозумілим, стало зовсім… Зовсім новим та незнайомим.
«Нічого», - вирішила вона, - «Сем… майстер Сем мені розповість. Він джедай, він точно знає, як це. Він мені все пояснить, що робити далі.»

Майя кивнула і постаралася запам'ятати:
«Жодних лордів, панів, повелителів! Ах, аж усередині легше!»
Вона стиснула у долоні уламки нашийника, ніби трималася за них міцно-міцно, як якір.
«Що з ними роблять», - думала вона, - «що з ними треба робити після цього? Зберігати як пам'ять? Викинути? Зробити те, що скаже… майстер Сем? Але він не сказав нічого… він одразу зайнявся важливішими речами, та…»
Вона уважно слухала розмову з протокольним дроїдом, намагалася вкласти в голові, зрозуміти, що все це означає – але не могла стримати дикої щасливої посмішки що затьмарювала всі роздуми. Статус «вільної» та «громадянки Республіки» особливо їй подобався. А що ще? А як це – ось зовсім просто, прокинеться вона завтра вранці, і… що? Запитань було так багато, відповідей було так мало, і все те, що здавалося їй таким зрозумілим, стало зовсім… Зовсім новим та незнайомим.
«Нічого», - вирішила вона, [i]- «Сем… майстер Сем мені розповість. Він джедай, він точно знає, як це. Він мені все пояснить, що робити далі.»[/i

[status]маленька втікачка[/status][icon]https://forumupload.ru/uploads/001b/c2/3e/10/102623.gif[/icon]

Code:
Майстер Сем турбувався про неї, вона відчувала. Той невидимий вогонь пішов і перестав її лякати, а залишилося... вона не знала, як визначити до кінця те що залишилося в ньому. Але чоловікові тут не подобалося. Втім, їй теж не подобалося. Занадто низькими здавались склепіння, надто спертим - повітря. Хотілося вийти назовні, під небо та сонце, та скоріше.
[i]«Так, мабуть, почуваються… вільні люди? Значить, так воно… так воно відчувається? Добре.»[/i]
Майстер Сем звелів їй запам'ятати те, що він казав, і вона запам'ятала. Знову не до кінця зрозуміла – але запам'ятала. Розтисла пальці, і зламаний, непотрібний нашийник брязнув об кам'яну підлогу. 
[i]«Не треба таке зберігати»,[/i] - зі дзвякотом від удару нашийника, прийшло розуміння в голову дівчинки,[i] - «треба залишити тут і забути, як і все своє колишнє життя.» [/i]
Усього цього більше не буде. Якщо вона колись і повернеться в Імперський сектор або Простір Хаттів, то зовсім інша, і ніхто її тут не впізнає. Так буде правильно.
І ще вона зрозуміла - ланцюжок і справді їй заважає. Ось дивно – раніше вона не звертала на неї увагу, а тепер… Мабуть, у вільних завжди так?
[i]«Мабуть…»[/i]
[b]- Дякую... майстер Сем,[/b] - тихо сказала вона, опускаючи очі. [b]- Я не знаю. У мене тепер все є. Навіть більше, ніж усі… І я… А… та тука… гарна… вона ще прийде?[/b]

0

3

https://forumupload.ru/uploads/001b/e2/a7/2/752550.png https://forumupload.ru/uploads/001b/e2/a7/2/958489.png https://forumupload.ru/uploads/001b/e2/a7/2/657381.png

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно